Atatürk Bulvarı Margi Outlet No: 22/A Edirne
Tamamlanmış Projelerimiz
Margi Hotel
Margi Hotel

GND Yapı tarafından inşa edilen Edirne’nin İlk ve Tek 5 Yıldızlı Hoteli Margi Hotel. Edirne’de hotelciliğin kalitesini yükseltmeye devam ediyor, 160 oda, SPA, Havuz, Toplantı Salonlarıyla mutlu misafirler ilkesiyle çalışıyoruz…

Margi Outlet AVM
Margi Outlet AVM

GND Yönetim ve Tic. A.Ş tarafından 28 Mayıs 2011 tarihinde açılan Margi Outlet AVM,farklı tarzı ve açık konsepti ile Edirne’nin yanı sıra Tekirdağ, Kırklareli ve sınır komşuları Yunanistan, Bulgaristan için büyük bir cazibe merkezi olmuştur.

Karayolları 11. Şube Şefliği Edirne Bakımevi
Karayolları 11. Şube Şefliği Edirne Bakımevi

GND YAPI tarafından Karayolları 11. Şube Şefliği için inşa ettiğimiz bakımevini, kısa bir sürede çevre düzenlemesi ile kullanıma hazır şekilde teslim ettik. Bakımevi otogar yolu üzerindedir, 30 bin metrekare alanda 7 bin metrekare inşaat alanı vardır.

Gerçekleştirdiğimiz Projelerimizin verdiği güvenle yaşam alanları yaratmaktaki tecrübemize inanarak, konut projeleri geliştiriyoruz.
Satışta ve devam etmekte olan projelerimiz hakkında bilgi almak istemez misiniz?
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.